Ігровий автомат Sweet Life

Запустивши ігровий автомат Sweet Life, клієнти клубу спостерігатимуть за пригодами маленького ведмедика на пасіці. Головним персонажем є клишоногий ведмедик, роздивляється через тин вулики і думаючий, як вкрасти смачний мед. Любителям грати на гроші пропонується дізнатися, чи зважиться герой залізти на територію фермера, але зробити це можна тільки для тих, хто спробує зареєструватися на сайті ПМ казино і пройде процедуру аутентифікації.

Оформлення відеослота

Після завантаження пристрою від Igrosoft вгорі екрану показуються жовтуваті барабани, а з боків від них видніються товсті стовбури старих лип. Внизу дисплея відвідувачі клубу розглядатимуть тематичні картинки.

Ігровий процес

Гемблерам, які збираються грати онлайн в автомат “Солодке Життя”, ознайомляться з особливостями управління:

  • кнопкою “9 Lines” розкриваються відразу всі лінії для активації;< / li>
  • кліком на “Bet ” здійснюється мінімальна ставка на спін;< / li>
  • джекпот показується завдяки натисканню на “Help”;< / li>
  • барабани прокручуються за рахунок клавіші «Start».

Бонусна гра

Вулик – символ Scatter в пристрої Ведмідь І Бджола, а якщо випадає трійка однакових зображень, користувачів сайту чекає вигідний бонус. Це не фріспін, а призовий раунд, що ведеться на новому екрані, де ведмедик буде розоряти бджолині будиночки. За стільники нараховується різна сума призових балів, а при появі оси головний герой залишиться ні з чим. У другому турі необхідно вибрати бочку.