Ігровий автомат Crazy Monkey

Запустивши ігровий автомат Crazy Monkey з бонусом, відвідувачі азартного клубу перенесуться в тропічні джунглі, де в гущавині граються кумедні мавпи. Гемблери, які прагнуть зірвати джекпот, під час тестування моделі від Igrosoft спостерігатимуть за макакою, що збирає солодкі банани у призовій грі.

Оформлення віртуального слота: ігрове поле та символи

Після завантаження онлайн-гри Мавпочки внизу дисплея нашому погляду відкривається зелена галявина з молоденькою травичкою, на якій грається смішна шимпанзе. Користувачі, які запустили цей віртуальний апарат у Parimatch casino, помітять, що з боків від розміщених у верхній частині екрана барабанів зображені товсті стовбури дерев.

Ігровий процес

Почавши грати онлайн в автомат Шалена Мавпа, відвідувачі клубу ознайомляться з меню:

  • всі лінії можна одночасно активувати кліком на «9 Lines»;
  • ставка робиться натисканням на «Bet» або «Bet Max» (максимальна);
  • спін запускається після натискання на «Start»;
  • виграшні значення символів відображаються в таблиці після натискання на «Help».

Бонусна гра

Зображення Мавпочки – спеціальний символ Scatter, і якщо випадає три подібних картинки, на новому екрані стартує тематичний призовий раунд. Клієнт побачить п’ять звисаючих зверху канатів, і буде скеровувати головну героїню смикати за них почергово. При появі бананів нараховуються бонусні очки, а після падіння важкого ковадла раунд бонусний раунд завершується. Фріспіни за реєстрацію виробником цього автомата не передбачені.